Výroba pružin na zakázku u společnosti PÉROVNA Hostivař s.r.o. se specializuje na kusovou i sériovou výrobu pružin všech běžných typů vinutých a tvářených za studena. Výroba pružina na zakázku s naší společností probíhá na základě dlouholetých zkušeností našich odborníků a nejmodernějšího technologického vybavení pro zakázkovou výrobu pružin.

Jsme přesvědčeni, že výrobou pružin na zakázku uspokojíme všechny vaše požadavky.

Výroba pružin na zakázku pro nejrůznější aplikace - například:

  • s mimořádně přesnými tvary nebo specifickou funkcí
  • staticky namáhané (např. pružiny brzdové, spojkové a pedálové)
  • pro vyšší pracovní teploty
  • dynamicky namáhané (např. ventilové pružiny motorů a vstřikovacích čerpadel)
  • odolné proti korozi

Společnost PÉROVNA Hostivař s.r.o. vyrábí na zakázku široký sortiment pružin. Snažíme se stále rozvíjet a rozšiřovat výrobu pružin na zakázku, tak abychom mohli pokrýt v co nejširším rozsahu potřeby našich zákazníků.

Disponujeme vlastním vývojovým týmem, který při výzkumu a vývoji strojního zařízení a zavádění nových technologií spolupracuje s dalšími vývojovými pracovišti. Na přání zákazníka zajistíme při výrobě pružin na zakázku i výpočet charakteristiky pružin dle zadaných rozměrů.

Máte-li problém s návrhem, výrobou či opravou pružin, neváhejte nás kontaktovat.

Dle podkladů zákazníka - základních rozměrů, údajích o funkci pružiny a účelu použití, jsme schopni navrhnout její optimální konstrukci. Poradenská služba a spolupráce na vývoji pružin našich zákazníků je hlavní z předností společnosti PÉROVNA Hostivař s.r.o.

Výroba pružin na zakázku prováděná zkušeným týmem odborníků spolu s moderním vybavením jsou zárukou kvality naší výroby.
Jsme schopni uspokojit i ty nejnáročnější požadavky zákazníků.

Výroba pružina na zakázku probíhá na základě technické dokumentace dodané zákazníkem, podle fyzického vzoru pružiny, třeba i poškozeného a také dle zadaných rozměrů. Pružiny vyrábíme na zakázku v libovolném množství a vybraného materiálu. Tepelná a povrchová úprava pružin je samozřejmostí. Pružiny dodáváme s konečnou povrchovou úpravou podle přání zákazníka.

U zakázkové výroby pružin tlačných a tažných můžeme na základě požadavku zákazníka doložit vyhodnocení tlačných a tažných sil atestem. V případě potřeby navrhneme i opravy starších pružin.

Výroba pružin na zakázku všech druhů:

Pružiny jsou vyráběny na zakázku ze všech typů pružinových drátů a tyčí kruhového průřezu od průměru 0,13 mm do 13,0 mm, to znamená z materiálů:

  • průběžně zušlechtěných na bázi C, CrV nebo SiCr
  • žíhaných na bázi CrV nebo SiCr
  • neželezných slitin
  • korozivzdorných
  • patentovaných

Pružiny vyrobené na zakázku upravíme dle vašeho přání a požadavků.

Na těchto webových stránkách si můžete prohlédnout celou škálu možností výroby, která však není konečná a přizpůsobuje se zákazníkovi. Naši zaměstnanci vám vždy obětavě pomohou najít vhodné řešení.

Výroba pružin na zakázku - specifikace parametrů při objednávce:

d x D1 x L0 x Z

  d = průměr drátu
D1 = vnější průměr pružiny
L0 = délka pružiny ve volném stavu
  Z = celkový počet závitů

Pro silové požadavky je nutné zadat požadovanou hodnotu síly F1, popř. F8 při stlačení pružiny na délku L1, popř. L8 nebo hodnotu tuhosti pružiny C. Nespecifikované parametry se řídí dle příslušné normy. Průvodní dokumentace k hotovým pružinám je zpracována dle požadavků zákazníka.

Máte-li jakýkoliv problém s návrhem, výrobou či opravou pružin, neváhejte nás kontaktovat.

Vážíme si každého zákazníka, našim cílem je jeho spokojenost, splnění jeho požadavků a představ. Garantujeme seriózní smluvní podmínky, vysokou odbornou úroveň prací, dodržení požadované kvality díla, záruční i pozáruční servis.

Věříme, že si vyberete kvalitu, že si vyberete společnost PÉROVNA Hostivař s.r.o.!